Dynamint`i plaadiesitlus Pattayas
Firma
Firma asutati 1998.a. ning esimesed kaks aastat tegutseti peamiselt muusikatoodete hulgimüügi alal. Seejärel omandas TopTen õigused tegevuse lõpetanud plaadifirma Aidem Pot varem ilmunud toodangule ning asus üles töötama ka uusi artiste ja plaadistama nende loomingut.
Täna teenindab TopTen hulgimüüjana rohkem kui 200 kauplust, pakkudes klientidele laserplaate, heli- ja videokassette ning nende kohaletoimetamist kõikjale Eestis.
Tallinnas, aadressil Pärnu mnt. 444 tegutseb firma hulgimüügiladu ning tootearendusüksus.

Firma enda plaaditoodang küünib juba 20 albumini aastas ning Eesti popmuusikasse on toodud mitmeid uusi artiste, keda tänaseks tunneb pea igaüks. Vanilla Ninja, Nexus, Dynamint, Ice Cream ja Sulo on vaid osa artistidest, kelle edu aluseks on koostöö TopTeni heliloojate ning produtsentidega.
Topteni stuudio teostab meie plaadiprojektide salvestusi ning pakub samas kvaliteetset salvestusteenust ka kõigile teistele tellijatele.

TopTeni aristide agentuur teenindab klubide- ja teiste meelelahutuspaikade programmijuhte ning meelelahutusürituste ja kliendipäevade korraldajaid, olles Teie partneriks hinna ning kvaliteedi poolest sobivate ansamblite, solistide, päeva- ja õhtujuhtide leidmisel vastutades alati ka ürituste heatasemelise tehnilise- ning kunstilise läbiviimise eest.

TopTen on alati avatud uutele pakkumistele ning firma meeskond rakendab oma oskusi selleks, et Teie edaspidiseid ettevõtmisi, mis toimuvad meiega koostöös, krooniks edu.
 
Tel: 672 4665, fax: 672 4248, e-mail: topten@topten.ee - Pärnu mnt. 444, Tallinn
 
Partyservice WEB