Jõulupidu 2005
image


 
Endri on tuntud eelkõige raadio Elmar eetrist, kus tema laulud on ühed mängitumatest. Esimene, 2005. aasta mais salvestatud lugu pealkirjaga "Lubasid tulla" saavutas kiiresti hitistaatuse. Ka järgmine singel "Ma ei tea ma ei tunne" köitis kiiresti kuulajate tähelepanu ning püsis pikka aega Elmari edetabelis. Juba maikuus on oodata poelettidele Endri esimene kauamängiv.
Endri Arhipov sündis Räpinas 1963. aasta 2. juulil. Edasi viis elutee noormehe Paidesse, kuhu jäid kooliaastad. Mõnda aega Raplas elanud, on ta nüüd tasapisi põhja poole liikudes jõudnud Tallinna ning alustanud lauljakarjääri. Käesolevast aastast kannab kolmeliikmeline tantsumuusikakollektiiv, millega Endri esinemas käib, nimetust Restart.
Koolipõlves laulis Endri segakooris, noorukina proovis trummi mängida ning hiljem käis juba kitarri saatel seltskondades laulmas. Mõnda aega viis mees läbi karaokeõhtuid, kuni ühel hetkel tekkiski mõte oma bänd luua. Tänaseks on kogemusterohket esinemisaega kogunenud juba nelja aasta jagu.
 

Esinemised:


Tel: 672 4665, fax: 672 4248, e-mail: topten@topten.ee - Pärnu mnt. 444, Tallinn
 
Partyservice WEB