Rein Laaneorg plaadiesitlus
image


Ansambel PS Troika alustas oma tegevust 1987. aastal, mil toonases NSV Liidus, kuhu ka Eesti kuulus, algasid Mihhail Gorbatshovi juhtimisel suured ümberkorraldused nimedega "perestroika" ja "glastnost". Muuhulgas karmistus ka alkoholipoliitika, napsud muutusid raskesti kättesaadavaks ning see asjaolu tekitas riigialamate seas rohkesti nurinat. Rahva murest ajendatud lugu nimega "Põdrakasvataja" saigi ansambli edu aluseks ning tõusis aastate jooksul tantsusaalides ja igat sorti rahvapidudel hundijalavee austajate hulgas "hümni" staatusesse. Tagasilöögi bändi võitlustele andis läinud sajandi viimane kümnend ja Eesti vabanemine võõrvõimu ikke alt, avanesid uued horisondid ning liikumisvabadus näiteks Soome. Ansambli liikmed siirdusid rahvusvahelisele turule.

2002. aasta mais tunti taas vajadust elavdada vanade ja uute fännide tegevust kodumaistes meelelahutusasutustes. PS Troika asutajaliige Allan Sarri tuletas meelde vanad lood, tegi juurde uusi ning asus uuenenud koosseisuga, nagu vanal heal ajal, rändama mööda Eesti pidusid. Ilmus ka ansambli comeback-heliplaat "Ikka viin, viin, viin ...". Albumit saatis erakordne publikumenu ning sellest tiivustatuna üllitas PS Troika detsembris 2003 juba uue kompoti elurõõmsaid laule pealkirja all "Liitu meiega".

Kolmas heliplaat "Õnnega koos" ilmus juulis 2005. PS Troika firmamärgiks on heatujuline tansumuusika, mille tekstid ei ole koostatud juhuslikest sõnadest....".

Esinemised:


Tel: 672 4665, fax: 672 4248, e-mail: topten@topten.ee - Pärnu mnt. 444, Tallinn
 
Partyservice WEB