Jõulupidu 2005
image


Kõik see algas nagu juba paljud bändid kirjutanud on.
Keskkooli kutid leidsid kohalikust huvikeskusest paljulubavat kola: puhusid tolmust puhtaks Musima DeLuxe, Jolana, Riga ja Venets nimesid kandvad instrumendid, ühendasid kaablid ja välja tuli asi mida kohalikud inimesed nimetasid toreda nimega - luukered plekk-katusel.
Järsku mängisid luukered aga sisse oma esimese stuudiodemo, raadiosingli, väisasid teleekraane ja tekitasid inimestes vastakaid arvamusi. Võeti osa HRC noortebändi konkursilt ja napsati kolmas koht olles stiililt metallmuusikast kaugel. Siis saabus aeg, kus bänd praktiliselt lagunes...
Nüüdseks on aga ennast käsile võetud ja repertuaar täieneb iga nädalaga. Sirge seljaga rokki jätkub nii vanale kui noorele. Positiivsust ja huumorit peale selle.Ansambel Cramp on ajanud oma asja visa järjekindlusega aastast 1998. Kogu periood on kätkenud endas erinevaid katsetusi: punki, rokki, metalli ja kõige nende megamikse. Iseloomult kui muusikamaitselt väga erinevad persoonid saavutavad konflikti ka toodetavas muusikas."Maitsekas segu Alice Cooper-ist ja Ramones-est" - Mart Kalvet.2006. aasta maikuust tegutsev ning tänaseks täiesti muutunud koosseis annab endast 101% et tuua Teieni energiast pakatavat eesti keelset rokki ja rolli, mis ei jäta külmaks ühtegi kuulajat ja sellele aitab kindlasti kaasa meie noor ning tahtejõuline tütarlapsest trummar. Uuenäoline Cramp suutis end pressida augustikuus toimunud reisile Belgiasse, mis kätkes endast eesti rockmuusika näitamist Euroopale ning resultaadiks olid paljud kutsed erinevatesse maailmanurkadesse, milledest võiks esile tuua igaastase suure rockkontserdi Marokol (Casablanca).
2006.aasta septembris lintas Cramp oma esimese singli "Sa ikka armastad mind", mis sai üllatava tähelepanu osaliseks erinevates raadiotes üle eesti ning oktoobrikuus Tartus toimunud Tudengibänd 2006 üritusel oli ansambel lausa kahe auhinna vääriline - "Red Bulli" eriauhind (kõige energilisem rockbänd) ja vaieldamatu publiku lemmik.
Meid saate näha ja kuulda 24h interneti aadressil www.cramp.ee

Esinemised:


Tel: 672 4665, fax: 672 4248, e-mail: topten@topten.ee - Pärnu mnt. 444, Tallinn
 
Partyservice WEB