Dynamint`i plaadiesitlus Pattayas
image


Bändis mängivad-laulavad Rakvere teatri reklaamijuht Toomas Krall (Laulu), Salong-Teatri lavastaja Erki Aule (Tantsu), muusik ja helilooja Endel Lepik (Nipi) ning Indrek Kruusimaa (Udu), samuti muusik.
Sünniaeg: 17. aprill 2001

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest, kuidas lasteteater Trumm etendas "Bremeni linna moosekante". Kruusimaa oli Eesel ja Krall Kukk. Ja Aule lavastas. Krallile Kuke-rollist ei piisanud, tuli tunne, et teeks hoopis bändi.

Erki: "Toomas Krallil tuli tung ennast väljendada, teised juhtusid lihtsalt samal ajal kõrval olema. Nii me väljendame ennast siiamaani."

Tegevusala:
Pasadena tegeleb - tähelepanu! - muusikaga. Alguses tegelesid ansambli liikmed ka mõtlemise ja erinevate kodutöödega. Praegu on ansambli liikmed pühendanud end täielikult muusikategemisele.

Perekonnaseis:
Toomas: "Positiivne! Keskmiselt võttes plussis! Aga laval on meil mustad prillid ees, et naised meile silma ei saaks teha. See ju segab tõsist musitseerimist!"

Lapsed:
Erki: "Esiteks tuleb märkida, et meie muusikal on väga viljastav mõju. Me ise ei peagi alati kohal viibima."
Toomas: "Aga eks Pasadena ansambli jagu tuleb meil lapsi praegu kokku küll."

Fännid:
Erki: "Ma ei julge isegi metsa seenele minna, sest kui mõni fänn näeb, siis arvab, et olen nii vaene, et jõua poest süüa osta. Ja Toomas Krall sõidab koju Tapale kümme aastat vana Narva rongiga, sest seal on vähem fänne."
Toomas: "Andrus Kurvits ei julge bensujaamas bensiini võtta, saadab alati lapsed maksma."

Erioskused:
Erki: "Ravimine, probleemide lahendamine. Ühel naisel oli näiteks joodik mees. Naine pani meie plaadi peale ja sellest hetkest peale pole selles peres enam mingeid probleeme. Päevapealt oli mees kodust läinud."
Toomas: "Nii et kui teil on probleeme, siis pange Pasadena mängima, keerake helitugevus põhja ja probleem läheb ise ära."

Stiili- ja vormitaotlused:
Erki: "Teha sellist muusikat, et pärast poleks piinavalt valus sihitult välja antud plaatide pärast!"

Esinemised:


Tel: 672 4665, fax: 672 4248, e-mail: topten@topten.ee - Pärnu mnt. 444, Tallinn
 
Partyservice WEB